قوانین بازاریابان سایت آتی یار

سایت آتی یار با آدرس اینترنتی  ATIYAR.IRبرای کلیه کارجویان امکاناتی را فراهم آورده است تا قادر باشند با عضویت و فروش سرویس های اشتراک ماهانه به کسب و کار ها مجاز به کسب درآمد بپردازند .

شما قبل از شروع فرآیند بازاریابی می بایست تمام این قوانین را مطالعه کنید . هرگونه عواقب ناشی از عدم اجرای تعهدات موجود در این توافقنامه بر عهده شما می باشد.

در صورتی که در سیستم بازاریابی آتی یار عضو شوید و کد بازاریابی خود را دریافت نمایید به صورت خودکار تمام موارد موجود در این توافقنامه را پذیرفته و نسبت به اجرای تمام آن ها به شکل صحیح متعهد هستید.

 

الزامات پرداخت پورسانت

- شما باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشید و در سلامت و صحت عقلی به سر ببرید.

-در پنل کاربری بازاریابان مشخص است که آن ها چه تعداد کاربر به آتی یار ارجاع داده اند و چه تعدادی از ارجاعات منجر به خرید شده است و تاریخ و مبلغ خرید ها و میزان پورسانت بازاریابی از هر خرید نیز مشخص است.

- توجه داشته باشید که باید شماره حساب با پروفایل کاربری شما همخوانی داشته باشد. در غیر اینصورت هیچ مبلغی به شما پرداخت نخواهد شد.

- هنگامی که شما کاربری را توسط لینک انحصاری بازاریابی خود به آتی یار ارجاع می دهید در حقیقت بازاریاب آتی یار محسوب می شوید و مشمول پورسانت بازاریابی خواهید شد مشروط به این که:

- حتما حساب بازاریابی خود را قبل از ارجاع کسب و کار ها به آتی یار فعال و تایید هویت نموده و همه آموزش ها را مشاهده کرده و پس از آن از طریق لینک دعوت انحصاری خود ، مشاغل را به آتی یار ارجاع دهید.

- کاربر بر روی لینک بازاریابی شما کلیک نموده باشد و داخل بخش فروشندگان آتی یار عضو شود و نسبت به خرید یکی از اشتراک های آتی یار اقدام کند.

- بازاریاب آتی یار در هنگام ثبت نام موظف است اطلاعات هویتی و حساب بانکی خود را به صورت صحیح و دقیق وارد کند، بدیهی است واریز پورسانت ها فقط به حساب بانکی واریز می گردد که متعلق به هویت شخص ثبت نام کننده باشد و امکان درخواست واریز پورسانت بازاریابی بازاریاب به حساب بانکی یک شخص دیگر میسر نیست و پورسانت ها فقط در پایان هر ماه واریز می نماید.

پرداخت پورسانت فقط در ازای خرید سرویس انجام می گردد و ثبت نام بدون پرداخت از لینک بازاریاب شامل پورسانت نمی گردد.

-درصورتی که بازاریاب مشتری خود را برای انجام تمدید به موقع پیگیری نماید ،در قبال هر 4 مرتبه تمدید مشتری و در صورتی که بازاریاب در آتی یار فعال و با مجموعه در حال همکاری باشد مجددا پورسانت تمدید پس از مرتبه چهارم به ایشان پرداخت می گردد.

 

مسئولیت ها و محدودیت های بازاریابی

-بازاریابان اجازه ندارند به هیچ وجه هیچ قولی یا خدماتی که خارج از آموزش های داده شده به ایشان است را به مشتریان اعلام نمایند .

-بازاریابان آتی یار اجازه ندارند که لینک انحصاری بازاریابی خود را از طریق روش های خاص دستکاری کنند و آن را به لینک های غیر مرتبط ربط دهند.

-بازاریابان پس از عضویت و تایید هویت و مشاهده کامل آموزش ها و رفع خطا میتوانند به امر بازاریابی بپردازند.

-بازاریان موظف هستند که به کلیه پرسش های مشتریان خود با دقت و صداقت و کاملا مودبانه در اسرع وقت پاسخ دهند و حتما لینک های آموزش استفاده ازسامانه آتی یار را برای آنان ارسال نمایند.

- اگر در حین بازاریابی به شما توهین و یا درخواست نابجا و نامعقول شد، از ادامه صحبت و مشاجره با مشتری سر باز زده و گزارش مورد رخ داده به پشتیبانی ارجاء دهید.

-بازاریابان موظف به ارسال گزارش فعالیت مفید و مثبت روزانه می باشد در غیر اینصورت آتی یار میتواند از ارائه خدمات افزایش رشد و پیشرفت و افزایش فروش به ایشان سر باز زده و در صورت تکرار این امر و متضرر کردن آتی یار  ایشان را لیست بازاریابان خود اخراج و از بخش پورسانت ها و یا مراجعه به مراکز حقوقی درخواست جبران خسارت نماید.

 

حفظ حریم خصوصی اطلاعات مشترکین و بازاریاب ها

- به دلیل سیاست های حفظ حریم شخصی مشترکین و با توجه به این که بازاریابان نیز مشترک آتی یار محسوب می شوند، آتی یار به هیچ عنوان اطلاعات شخصی بازاریابان فعال خود را بدون رضایت آن ها در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد مگر با داشتن نامه یا حکم از مراجع مربوطه.

تغییرات:

با هدف نظم بهتر و جلوگیری از تخلفات افراد سود جو قوانین این برگه همیشه در حال بروزرسانی خواهند بود و بازاریابان موظف به مطالعه آن خواهند بود

 

آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز

آتی یار

حساب کاربری منو 0
بالا